חברת SCHREIBER מספקת שירותי חשבות וניהול כספים ארוכי טווח לחברות היי-טק, חברות תעשייה, מסחר ושירותים. החברה עוסקת במתן ייעוץ והכוונה לבעל החברה ומשחררת אותו מהתעסקות בחשבות וניהול כספים בחברה. מה שמאפשר לו לעסוק בפיתוח החברה ובניהולה השוטף.

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים אשר יסייעו לכם בניהול פיננסי תקין ובטוח ויאפשרו שליטה מלאה בעסק שלכם. החל מהכנת דוחות רווח והפסד והשוואתם לתקציב, דרך הערכה מחודשת והתאמת תקציבים, תמחור והמחרה, תחזיות פיננסיות, בניית תזרים מזומנים, בדיקת זכאות והגשה להלוואות מדינה ועד לבניית תכניות עסקיות ומצגות למשקיעים בשפה האנגלית.

אנחנו ב – SCHREIBER  לא רק מציגים מספרים אלא מסייעים לבעל החברה לבצע ניתוח מעמיק, לאתר את נקודות התורפה ולמצוא פתרונות כלכליים כאלו שישאירו את החברה יציבה לאורך כל הדרך.
החברה שלכם נמצאת במצב של צמיחה ויציבות? זהו בדיוק הזמן המתאים לקבל החלטה ולהכניס מנהל כספים בoutsourcing לחברה. צעד זה, יאפשר לכם לשמור לאורך שנים רבות על חברה מרוויחה, כלכלית ומתפתחת..

עם SCHREIBER – חשבות וניהול כספים להיי-טק, הכסף שלך בידיים הטובות ביותר ואתה יכול פשוט לנהל
מלווה אתכם בעלי החברה צעד אחר צעד, עומדת איתכם בקשר רציף ומספקת לכם את כל הנתונים הפיננסיים להם אתם זקוקים על מנת לשלוט ולדעת מהו מצבה האמיתי של החברה בכל רגע ורגע.

מגוון רחב של שירותים עבורך לבחירה !