אודות

רחל_שרייבר

רחל שרייבר בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות BA מאוניברסיטת חיפה ותואר שני MEI במנהל  עסקים בתחום פיתוח חדשנות ויזמות מאוניברסיטת סווינבורן אוסטרליה Swinburne University of Technology.

רחל, עוסקת כבר למעלה מ 25 שנה בניהול כספים וחשבות בחברות גדולות בארץ ובחו"ל ובעלת אנגלית ברמת שפת אם. בעלת ניסיון עשיר בניתוח דוחות ומתן ייעוץ פיננסי לבעלי עסקים ולחברות.  עסקים בתחום פיתוח יזמות וחדשנות מטעם Swinburne – university (Australia).

לצד המקצועיות, מביאה איתה רחל השקפת עולם מיוחדת לפיה תחום החשבות וניהול הכספים הוא שירות שאמור לפנות למנהל החברה מספיק זמן על מנת שיוכל לעסוק בניהול, תוך שליטה מלאה והבנת מצב הכספים בחברה.

לרחל תביעת עין חדה, מה שמסייע לה לראות באופן מיידי כל בעיה בדוחות החברה. איתור נקודות התורפה, מאפשר לה לסייע במציאת פתרונות מקצועיים. היא בעלת ראייה מרחבית, מה שמאפשר לה לעבוד עם מערכות גדולות, מנהלי חשבונות, מנכ"לים ואנשי מקצוע אחרים.
רחל עומדת בקשר יומיומי עם לקוחותיה. ועושה את עבודתה בתחושת שליחות ומתוך הרצון לתת להם את סל השירותים הטוב והאיכותי ביותר, תוך התאמתו לצרכיה של כל חברה.

חברת SCHREIBER מסייעת לתהליך של צמיחה ופיתוח, ודואגת להראות לבעלי החברה הן את התמונה הכוללת הרחבה והן את המקומות בהם יש לטפל, כך שכל החלטה כלכלית שמתקבלת בחברה, מתקבלת רק לאחר הבנה כוללת של האפשרויות, הסיכונים והסיכויים.

שירותי חברת SCHREIBER, בראשותה של רחל שרייבר ניתנים במקצועיות, אחריות ואמינות מעל לכל דבר אחר.